Dny salesiánské spirituality v ČR

Po necelých dvou letech je to opět tady – rádi bychom Vás pozvali na další, v pořadí už desáté Dny salesiánské spirituality, které připravujeme napříč salesiánskou rodinou prakticky od skončení těch minulých… Po pozitivních zpětných vazbách minulého ročníku, kdy hlavní organizaci do svých rukou převzali salesiáni spolupracovníci, jsme si dodali odvahy a pustili se směle do díla. A tak ty letošní Dny salesiánské spirituality budou zase trochu jiné, prozradím, že také vlastně trochu světové. Jako téma jsme zvolili “Salesiánské misie” s podtitulem “Jak být misionářem v každodenním životě?” Přiznejte, tušily jste, že v příštím roce si budeme připomínat už 150 let od první salesiánské misijní výpravy? 
A tak se můžete těšit na pestrou paletu besed, workshopů a prezentací i jiných aktivit, a především na živé společenství salesiánské rodiny.  
Zkrátka nepřijdou ani děti a mladí, pro které je paralelně připravený program k tématu misií pod taktovkou SADBY…
Přáli bychom si, aby Dny salesiánské spirituality byly setkáním nejen členů, ale i příznivců salesiánské rodiny, nebojte se tedy nasměřovat pozvání i k těm, kteří salesiánskému dílu fandí a bez Vašeho pozvání by se o této akci nedozvěděli. 
Zde naleznete pozvánku na tuto víkendovou akci a tudy se dostanete k přihlášce. Hlásit se můžete do 31. března, nebo do naplnění kapacity ubytování.
Je možné zúčastnit se taktéž jen části programu, i v tomto případě prosíme o přihlášení.
Těšíme se na každou jednu z Vás!
 
Za tým organizátorů Vlaďka Kapounková ASC