Zážitky z CSSA v Sebranicích

Přinášíme svědectví Plzeňských animátorů, kteří se se sestrou Verčou vypravili na Celostátní setkání salesiánských animátorů.

“O víkendu 5. – 7.11. proběhlo celostátní setkání salesiánských animátorů v Sebranicích. Zúčastnili se ho animátoři ze salesiánských středisek z různých koutů České republiky. Tématem letošního setkání bylo “Jedeme v tom spolu!”. Společně jsme odkrývali tajemství Sebranic, užívali si skvělé hry, sdíleli chvíle modlitby a především poznávali ostatní animátory a vytvářeli nová přátelství. Součástí programu setkání byla také povzbudivá přednáška Pavla Fischera a různé zajímavé workshopy. Díky obrovskému nasazení organizačního týmu a všem ze Sebranic byl pro nás tento víkend krásným zážitkem. V průběhu celého setkání panovala radostná atmosféra, kterou jsme si odvezli jako dar do dalších dní. Protože ať už se děje cokoli, jedeme v tom spolu!”

Terka Kauerová, animátorka SHM Klub Plzeň, z.s.

Ještě dodáváme, že setkání se účastnila také proviciálka Zdeňka Švédová, která měla pro mladé sobotní slůvko na dobrou noc, sestra Majka přijela s mladými z Brna Žabovřesk a sestra Jana byla součástí organizačního týmu. Jsme vděční za to, kolik salesiánů, salesiánek i mladých se sjelo do této malé vesnice uprostřed republiky a co vše nám Pán dal zažít. Děkujeme za modlitby!